czwartek, 17 marca 2016

Początek przygody

Witam wszystkich! 
Nazywam się Natalia Jarczyńska. Jest to mój drugi blog, więc jestem już troszkę zorientowana w obsłudze blogspota. Pierwszy blog prowadziłam w formie pamiętnika, jednak minęły 3 lata odkąd go usunęłam, więc na pewno zaszło wiele zmian i pierwsze posty nie będą idealne - przynajmniej estetycznie.

Dlaczego powróciłam do pisania bloga?
Piszę, ponieważ chciałabym udowodnić, że blogi modowe nie muszą wyglądać stereotypowo.
Przez długi czas patrzyłam na blogi o modzie z góry, nawet nie zaglądałam na nie, ponieważ kojarzyły mi się z nastolatkami chwalącymi się ubraniami, a z biegem czasu moda, którą przedstawiała większość z nich przestała mnie inspirować. 
Pomysł pojawił się kilka dni temu i niezwłocznie zabrałam się za pisanie tego postu. Jednak z upływem czasu zauważyłam, że wszystko co pchało mnie do założenia tego bloga zaczęło się mniej więcej rok temu od obserwacji konta @makeup_clips na instagramie. Oglądałam filmiki, na których był pokazany fantastyczny makijaż jakiego nie znalazłam na żadnym polskim blogu, ani vlogu. Następnym etapem była obserwacja indywidualnych osób, które zostały oznaczone na owych filmikach. Skutkiem tego była dokładniejsza dbałość o produkty oraz sposób w jaki ich używam, mam na myśli częstsze wizyty w sephorze, douglasie czy nawet rossmannie. Zaczęłam kupować kosmetyki odpowiednie do mojej cery, następnie żele itd. Efekty stosowania tych produktów były widoczne już po tygodniu. Zamieniłam zwykły krem do rąk za 7 zł na krem z odżywką i alantoiną za 11 zł, a moje skóra na dłoniach wyglądała zupełnie inaczej, jednak o tym chciałbym napisać w kolejnych postach.

Celem pisania tego bloga jest uświadomienie (przede wszystkim nastolatek, ponieważ wątpię, aby osoby w innym przedziale wiekowym tutaj zaglądały) jak dbać o siebie nie tracąc wiele czasu i pieniędzy. 

Poza kosmetykami chciałabym zająć się także odzieżą, jednak te treści planuję w formie tematu pobocznego. 
Mój styl nie jest też do końca jasny, nawet dla mnie. Zależy to od dnia. Na ogół staram się wyglądać elegancko, lecz czasem komfort bierze górę nad estetyką i przejrzystością.
Posty chciałabym pisać na podstawie waszych pytań, ale oczywiście wiem, że zanim jakiekolwiek się pojawią będzie tutaj jeszcze wiele pisanych przeze mnie wedle własnego pomysłu.

1 komentarz:

  1. Swietny pomysl na bloga, napewno bede tu zagladac :)

    OdpowiedzUsuń

About Us

Recent

recentposts

Random

randomposts